German Spain French Polish Hungarian Turkish Tschechisch
Systemy doświetleniowe
Systemy wietrzenia grawitacyjnego
Systemy usuwania dymu i doprowadzania powietrza
Systemy bezpieczeństwa i ochrony
Rozwiązania modernizacyjne
Odwadnianie dachów
Wpusty Classic
Wpustys Kołnierz zaciskowy
Gullys Sicherheitsflansch
Wpusty modernizacyjne
Wpusty balkonowe
Rury ukośne & przelewy
Osadnik żwiru
Odpływ do dachów zielonych
Wywietrzaki
Gully Abflussvermögen
ESSMANN pomoc
Konserwacja i obsługa klienta
Efektywność Energetyczna
Dokumenty do pobrania
Home > Odwadnianie dachów >Wpusty modernizacyjne >Ausschreibungstext

OPIS OFERTOWY ESSMANN® Kopuła świetlika z wieńcem nasadowym

.... szt. Kopuła świetlika LK ESSMANN® .... / .... typ 810, dwuwarstwowa, z wysokiej jakości przeszklenia ze szkła organicznego w kolorze opalowym, z ramą okalającą z twardego PCW i uformowaną krawędzią deszczową, przystosowana do codziennej wentylacji.

... szt. Kopuła świetlika LK ESSMANN® .... / .... typ 810, trójwarstwowa, z wysokiej jakości przeszklenia ze szkła organicznego w kolorze opalowym, z ramą okalającą z twardego PCW i uformowaną krawędzią deszczową, przystosowana do codziennej wentylacji.

... szt. Kopuła świetlika LK ESSMANN® .... / .... typ 810, czterowarstwowa, z wysokiej jakości przeszklenia ze szkła organicznego w kolorze opalowym, z ramą okalającą z twardego PCW i uformowaną krawędzią deszczową, przystosowana do codziennej wentylacji.

... szt. Wieniec nasadowy ESSMANN®, wysokość montażowa 15 cm, z twardego PCW, izolacja termiczna, rozmiar.... / .... cm, do bezpośredniego połączenia pokryć dachowych z PCW, PEC i VAE.

.... szt. Wieniec nasadowy ESSMANN®, wysokość montażowa 30 cm, z twardego PCW, izolacja termiczna, rozmiar.... / .... cm, do bezpośredniego połączenia pokryć dachowych z PCW, PEC i VAE.

.... szt. Wieniec nasadowy ESSMANN®, wysokość montażowa 45 cm, z twardego PCW, izolacja termiczna, rozmiar.... / .... cm, do bezpośredniego połączenia pokryć dachowych z PCW, PEC i VAE.

Dostawa i przygotowanie do montażu na miejscu budowy.