German Spain French Polish Hungarian Turkish Tschechisch
Teaser Image
ESSMANN Gebäudetechnik GmbH
Wytyczne przedsiębiorstwa
ESSMANN w skrócie
Home > Przedsiebiorstwo

Rozwiązania ESSMANN do bezpiecznych dachów płaskich

Z zakładu produkującego pierwotnie płyty wiórowe do budowy dachów spółka ESSMANN GmbH przekształciła się w przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym. Firma ESSMANN zdobyła renomę dzięki produkcji specjalistycznych kopuł świetlików i pasm świetlnych, umożliwiających tanie oświetlenie światłem dziennym pomieszczeń fabrycznych i biurowych.

Obecnie zagadnienia związane z oświetleniem, wentylacją i bezpieczeństwem dachów płaskich stały się szeroko dyskutowanym i kompleksowym tematem. Spółka ESSMANN GmbH opracowuje, planuje i produkuje systemy do dachów płaskich i fasad służące do oświetlania, przewietrzania i odpowietrzania oraz usuwania dymu z budynków. Ofertę uzupełniają systemy do precyzyjnego odprowadzania wody. Niezależnie od tego, czy klientami są inwestorzy, architekci, dekarze, specjalistyczne sklepy dekarskie czy wykonawcy generalni – firma ESSMANN traktuje każdego jak partnera i dostarcza rozwiązania z jednej ręki.

W siedzibie przedsiębiorstwa w Bad Salzuflen w dziale projektowania, produkcji, administracji i usług zatrudnionych jest ponad 360 pracowników. Firma wypracowała sobie wiodącą pozycję na rynku swoim zaangażowaniem i innowacyjnym sposobem myślenia. Ochrona zasobów energetycznych, zgodność z ustawowymi normami oraz wysokie wymagania odnośnie jakości to standardy typowe dla tego przedsiębiorstwa. Standardy, które firma ESSMANN już od dziesięcioleci wyznacza w europejskim i pozaeuropejskim sektorze budownictwa przemysłowego i administracyjnego. Wszystko po to, by tworzyć bezpieczne i ekonomiczne systemy dachów płaskich i fasad.

 ESSMANN GmbH

 Liczby, daty i fakty

 Wytyczne przedsiębiorstwa

 ESSMANN w skrócie