German Spain French Polish Hungarian Turkish Tschechisch
Teaser Image
Systemy doświetleniowe
Systemy wietrzenia grawitacyjnego
Systemy usuwania dymu i doprowadzania powietrza
Systemy bezpieczeństwa i ochrony
Rozwiązania modernizacyjne
Odwadnianie dachów
Konserwacja i obsługa klienta
Efektywność Energetyczna
Dokumenty do pobrania

Niezależnie od tego, czy chcesz zmaksymalizować zalety naturalnego oświetlenia lub dostarczyć świeżego powietrza do budynku, zmniejszyć zużycie energii LED, czy też poszukać skutecznych systemów zarządzania dymem, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zobacz nasz film.

 


ESSMANN – obecny na płaskich dachach Europy

Serdecznie witamy w spółce ESSMANN Polska

Światło, powietrze i bezpieczeństwo to główne elementy, które otaczają nas na co dzień.

Wykorzystywanie tych elementów, eksponowanie ich zalet oraz ciągłe ich udoskonalanie to główne zadania grupy ESSMANN.

 

Świetliki kopułkowe i pasma świetlne naszej firmy umożliwiają czerpanie potrójnej korzyści z tylko jednej inwestycji:

  • Wydajne i równomierne oświetlenie
  • Naturalne wietrzenie oraz
  • Wyciągi dymu i ciepła w przypadku pożaru.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami i usługami ESSMANN.

 

 


ESSMANN & Kingspan
Silni partnerzy. Wiodące marki. Świetlana przyszłość.

 

ESSMANN GROUP, która od roku 2007 jest własnością spółki udziałowej Quadriga Capital, zmieniła właściciela. Obecny właściciel wraz z zarządem oraz po uzyskaniu zgody w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów znalazł odpowiedniego Partnera, z którym możliwe będzie wzmocnienie i dalszy rozwój modelu biznesowego jak i całościowego podejścia ESSMANN GmbH, Ecodic, STG-BEIKIRCH oraz MSG.

 

Nowy właściciel, notowany na giełdzie Kingspan, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania oraz produkcji wysokiej jakości materiałów izolacyjnych, materiałów konstrukcyjnych oraz systemów elewacyjnych. Obrót firmy Kingspan przekracza 2,7 mld EUR, a w całej branży budowlanej jest ceniony za duży wkład i zaangażowanie na rzecz innowacji, nowoczesnego wzornictwa, jakości i wiedzy technicznej.

 

Produkty Kingspan oraz ESSMANN GROUP doskonale się uzupełniają, dlatego też można je stosować razem w jednej inwestycji budowlanej dając tym samym klientowi więcej komfortu, szybszą realizację, zwiększoną efektywność energetyczną oraz lepszą ochronę przeciwpożarową.


„Jestem głęboko przekonany, że w Kingspan znaleźliśmy Partnera, z którym możemy naszym klientom zaoferować wyjątkowy wachlarz rozwiązań oraz wejść w kolejną fazę rozwoju w historii naszego przedsiębiorstwa. Aby to osiągnąć budowaliśmy przez ostatnie lata solidny fundament na którym teraz możemy budować. W centrum uwagi stoją przy tym podstawowe zagadnienia: światło, powietrze, ochrona przeciw dymowi oraz efektywność energetyczna dla dachów płaskich i fasad w obiektach przemysłowych”, mówi Ralf Dahmer, Dyrektor Generalny ESSMANN GROUP.

 

Ponieważ częścią strategii firmy Kingspan jest rozwój produktów i rozwiązań systemowych dla trwałego udoskonalania efektywności energetycznej i ochrony przed dymem Kingspan stworzył globalny pion, „Kingspan Light & Air”. W nim połączone będą podstawowe kompetencje dla długotrwałego doświetlania, naturalnego odpowietrzania i rozwiązań zarządzania dymem na dachach płaskich i fasadach budynków niemieszkalnych.

 

„ESSMANN, jako wiodący producent i ofernt rozwiązań dotyczących światła, powietrza i bezpieczeństwa na europejskim rynku dachów płaskich i fasad jest ważnym i integralnym elementem nowego pionu Kingspan „Light & Air”, mówi Liam McDaniel, Dyrektor Zarządzający, Kingspan Light & Air.

 


AKTUALNOŚCI -

UWAGA!

Zmieniamy adresy mailowe z: @essmann.com.pl na @kingspan.com

Zapraszamy do kontaktu!


PREZENTACJE

ESSMANN GROUP